Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

субота, 30 березня 2019 р.

Армія США оголосила конкурс на перспективну БМП

30.03.19
Армія США обирає перспективну бойову машину

Американська армія 29 березня оголосила збір пропозицій щодо розробки прототипів бойової машини наступного покоління, яка з 2026 року замінить бойові машини M2 Bradley.

Про це повідомляє Defense News.

З усіх пропозицій у другому кварталі 2020 року оберуть до двох команд для створення 14 прототипів «опційно керованої бойової машини» OMFV (Optionally Manned Fighting Vehicle). Деякі з мінімальних вимог це 30-мм гармата і бортова інфрачервона система переднього огляду (FLIR) другого покоління, об'єктивні вимоги – 50-мм гармата і FLIR третього покоління.

Дві попередні спроби замінити M2 Bradley – програма Future Combat System (FCS) і програма Ground Combat Vehicle (GCV) були скасовані через низьку ефективність та завеликі витрати.

У червні 2018 року, армія оголосила про нову стратегію створення бойової машини наступного покоління – Next Generation Combat Vehicle (NGCV), у якості програми для заміни М2 «Бредлі». У жовтні 2018 року було вирішено у рамках NGCV створити OMFV та відкрити додаткові програми щодо створення перспективних машин.

Армія США планує паралельно розвивати три додаткові робототизовані платформи – Robotic Combat Vehicles (RCV). Бойові машини RCV, призначені для супроводу OMFV у бою, з метою їх захисти та забезпечення додаткової вогнева підтримки.

Американські військові запросили 378 млн дол США на дослідження, розробки, випробування та оцінку (RDT&E) для програми OMFV і 109 млн. дол. на фінансування RCV у бюджетному запиті на 2020 фінансовий рік.

Армія США обирає перспективну бойову машину Бойова машина піхоти CV90 MkIV

Восени минулого року німецька компанія Rheinmetall оголосила про об'єднання з Raytheon для створення бойової машини Lynx за програмою NGCV (перше фото). Також можливо Rheinmetall представить бронемашину Puma, що виробляється спільно з німецькою KMW.

Британська BAE Systems показала нове покоління бойових машин піхоти CV90, а General Dynamics Land Systems на щорічної виставці AUSA у Вашингтоні представила 40-тонний демонстратор технологій Griffin III з 50-мм гарматою, з вражаючим кутом підйому у 85 градусів.

Армія США обирає перспективну бойову машину Армія США обирає перспективну бойову машину Бронемашина Griffin III