Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

пʼятниця, 29 березня 2019 р.

Росія розроблятиме новий гелікоптер для «ВДВ»

29.03.19
Росія розроблятиме новий гелікоптер для ВДВ

Для аеромобільних підрозділів Повітрянодесантних військ (ПДВ) ЗС РФ розроблятимуть новий гелікоптер, який буде розвитком Ми-24/Ми-35 та стане основою лінійки нових машин для ПДВ.

Про це у середу, 27 березня, повідомила російська агенція ТАРС з посиланням на неофіційне джерело в російському оборонно-промисловому комплексі.

Нагадаємо, що наразі у ПДВ РФ створюються аеромобільні підрозділи нового типу, до складу яких входитимуть власні ескадрильї транспортних і ударних гелікоптерів. Вперше про створення таких підрозділів стало відомо під час стратегічних навчань «Восток-2018», де відбулося їх перше експериментальне застосування.

«В інтересах аеромобільних з'єднань ПДВ нового типу активізовано роботу по модернізації існуючих і розробці істотно нового вертольота – бойової машини десанту», – повідомив співрозмовник агенції, та зазначив, що новий гелікоптер стане «концептуальним розвитком гелікоптерів Ми-24 – Ми-35М».

Співрозмовник уточнив, що новий гелікоптер у перспективі стане основою цілої лінійки машин для ПДВ. Це будуть спецгелікоптери, транспортні, гелікоптери управління, розвідки і радіоелектронної боротьби. На вимогу військових, додало джерело, «всі машини повинні діяти в єдиному інформаційно-керуючому контурі ПДВ».

Також він повідомив, що до появи нового гелікоптера пропонується модернізувати вже наявні в строю машини. «Ми-24 – до рівня Ми-35М, сімейство Ми-8/17 – до рівня Ми-8АМТШ-ВН, важкі транспортні гелікоптери Ми-26Т – до рівня Ми-26Т2В».

Читати також:Росія трансформує «ВДВ» у експедиційні сили