Oshkosh представляє новий медевак на базі L-ATV

Oshkosh Defense представив новий медевак на базі L-ATV

Компанія Oshkosh Defense представила нову броньовану медичну машину Oshkosh L-ATV Ambulance на виставці AUSA Global 2019, що проходить у США з 26 по 28 березня.

Медичний відсік Oshkosh L-ATV Ambulance дозволяє розмістити 4 лежачих поранених (хворих) або до 8 сидячих пацієнтів, також є достатній запас місця для будь-якої комбінації медичного обладнання. Захист і маневреність медичної машини дозволяє їй діяти поряд з бронеавтомобілями JLTV (Joint Light Tactical Vehicles) у зоні бойових дій, зазначають у компанії.

На додаток до здатності JLTV захищати та маневрувати у бойових операціях, медичний варіант L-ATV має гнучкість та корисні навантаження, необхідні медикам для транспортування рятувального обладнання, що дозволяє їм безпечно та ефективно виконувати свої операції на ходу, – пояснює Джордж Менсфілд, віце-президент і генеральний менеджер спільних програм Oshkosh Defense

Завдяки потужній трансмісії та системі інтелектуальної незалежної підвіски TAK-4i®, L-ATV Ambulance може рухатись бездоріжжям зі швидкістю JLTV, тоді як значно покращена якість руху дозволяє медикам надавати допомогу пораненим під час їх транспортування.

Oshkosh Defense представив новий медевак на базі L-ATV фото: Oshkosh Defense