![Взвод морпіхів візьме участь у Platinum Eagle 2019](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiMBdEBjfJTOZnSExY_JI3n2JN5NmtTeaJ2OXpfFVdbY8YPN_tw_54ekAv-A0pllUN-JTYbOHAoUXN-JrukOtx5FEZPj-FOdl3Fv9VumE1SKIEkZzrB-oRJXGznpfjnoRJZnUlL1S2qDME/s1600/platinum-eagle.png)
Навчання триватимуть до 22 березня поточного року, участь в яких братимуть також представники Збройних сил від США, Грузії, Румунії, Болгарії та Молдови.
Багатонаціональні навчання Platinum Eagle з 2017 року є оновленим форматом маневрів «Платинум Лінкс», в яких представники українських ВМС беруть участь на постійній основі.
Основною метою заходу є набуття навичок спільних дій військовослужбовців країн-учасниць Північноатлантичного Альянсу та відпрацювання спільних дій по відбиттю наземного та морського противника у складі багатонаціонального підрозділу згідно зі стандартами НАТО.
Використані джерела:
Офіційний веб-сайт Міністерства оборони України