ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

вівторок, 26 березня 2019 р.

Контрбатарейна РЛС проходить держвипробування

26.03.19
Контрбатарейна РЛС 1Л220УК проходить державні випробування

Новітня українська контрбатарейна радіолокаційна станція з цифровою антенною решіткою 1Л220УК «Зоопарк-3» проходить державні випробування на полігоні на Чернігівщині.

Про це повідомляє Український мілітарний портал з посиланням на військового кореспондента Олександра Штупуна, який оприлюднив фотографії з випробувань у Facebook.

Контрбатарейна РЛС 1Л220УК проходить державні випробування Контрбатарейна РЛС 1Л220УК проходить державні випробування фото: Олександр Штупун / facebook

Контрбатарейний радар 1Л220УК призначений для розвідки позицій артилерії противника та коригування вогню власної артилерії. РЛС фіксує на відстані десятків кілометрів точне місцезнаходження ворожих гармат, мінометів, реактивних систем залпового вогню, а також ракетних комплексів протиповітряної оборони та тактичних ракет. Окрім того, 1Л220УК веде стеження за повітряним простором, маючи можливість фіксувати безпілотники противника.

Також Олександр Штупун повідомив, що фахівці Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки паралельно проводять визначально відомчі випробування полум'ягасника для зенітної установки ХОРТ-23-2-ЗУ компанії «Конструкторське бюро «ХОРТ».

ХОРТ-23-2-ЗУ проходить випробування фото: Олександр Штупун / facebook