ТОП ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

ТОП ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та по...

субота, 20 квітня 2019 р.

Американський генерал наглядатиме за реформою УОП

20.04.19
Американський генерал наглядатиме за реформою УОП

Генерал-лейтенанта армії США Бена Ходжеса, президента Potomac Foundation Філіпа Карбера та інших міжнародних експертів запрошено до складу наглядової ради «Укроборонпрому».

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов разом з заступником, головою Міжвідомчої комісії з політики військово-технічного співробітництва та експортного контролю Сергієм Кривоносом провів у четвер зустріч з екс-Командувачем армії США в Європі Беном Ходжесом і президентом «Potomac Foundation» Філіпом Карбером.

Турчинов запросив Бена Ходжеса і Філіпа Карбера, а також інших міжнародних експертів увійти до складу наглядової ради «Укроборонпрому», а «після його реформування та створення центрального органу державного влади з питань оборонної промисловості, – до громадської ради при новому органі».

«Нам необхідно прискорити реформування ОПК, його розвиток і модернізацію, адже без нових технологій, потужних інвестиційних ресурсів ми не зможемо ефективно протистояти агресору і виробляти зброю нового покоління», – сказав Олександр Турчинов.

Своєю чергою, екс-Командувач армії США в Європі Бен Ходжес і президент «Potomac Foundation» Філіп Карбер наголосили на тому, що Україна вже пройшла дуже великий шлях у питанні реформування сектору безпеки і оборони. «Усі на заході це розуміють», – сказав Бен Ходжес. «НАТО потребує Україну так само, як і Україна потребує НАТО», – додав Карбер.

Американський генерал наглядатиме за реформою УОП

Фонд «Потомак» (The Potomac Foundation) засновано в 1988 році – це аналітична незалежна некомерційна організація зі штаб-квартирою у Вьенні (Вірджинія, США).

Експерти фонду вивчають питання розвитку ВПК пострадянських країн, проблеми конкурентоспроможності національних економік, військове зростання Китаю, питання євро- та євроатлантичної інтеграції країн Східної Європи і колишнього Радянського Союзу. Зокрема, фондом було організовано більше 1 тис. тренінгів для керівників цих країн, а також більше десятка візитів членів Конгресу США в різні регіони.