![Найкращі снайпери на Півночі – у 58-й бригаді](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhyMQ_aWgWkDOVcEV4tgvO-W0_m6LflkfRSnCQ3-LBcPcx4DFQhBq6bF5g0V1Hot1SysUlwuHmkkIgRND-bN3uNqvUT5xcN2jQawXtdzHVIP5EzLzsf7pq-yeein9vmS7IskiXkz3KKO7w/s1600/sniper-pivnich.png)
На загальновійськовому полігоні у Гончарівському відбулися відкриті змагання зі снайпінгу серед військових частин оперативного командування «Північ».
Участь брали снайперські пари, але демонстрували стрілецький професіоналізм не тільки в команді, але й в особистому заліку.
– У змаганнях беруть участь і сертифіковані снайпери, і початківці. Тому тут вони не тільки демонструють вправність у стрільбі, а ще й обмінюються досвідом, новачки у снайпінгу навчаються у вже професійних колег. Зазначу також, що наразі займаємося питанням щодо професійної підготовки снайперів наших військових частин. Тобто будемо направляти бійців на навчання в школу снайперів, – прокоментував начальник групи підготовки снайперів управління бойової підготовки ОК «Північ».
Під час змагань стріляли зі снайперських гвинтівок та пістолету Макарова. Акцент робився більше на дальність. Бали виставляли як в індивідуальному заліку, так і в командному.
– Щоб стріляти – треба стріляти. Ми повинні тренуватися постійно. Не зважаючи, чи ми знаходимося в районі виконання бойових завдань, чи на мирній землі. Від цього залежить результат нашої роботи, – ділиться думками інший снайпер Владислав.
У результаті командну першість зі снайпінгу в оперативному командуванні «Північ» завоювали бійці 58-ї окремої мотопіхотної бригади ім. гетьмана І. Виговського. В індивідуальному заліку кращим став снайпер з 1-ї окремої танкової Сіверської бригади. Кращі снайпери представлятимуть оперативне командування у відкритих змаганнях снайперських пар на рівні Сухопутних військ Збройних Сил України.
Світлана Халімоненко, прес-центр ОК «Північ»