Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

пʼятниця, 24 травня 2019 р.

Міністра оборони треба зробити віцепрем’єром – Руснак

24.05.19
Міністра оборони треба зробити віцепрем’єром – Руснак

Необхідно зробити міністра оборони віцепрем’єром, а Мінекономрозвитку передати до Міністерства оборони департамент оборонної політики, що формує держоборозамовлення.

Тоді всі питання формування та реалізації оборонно-промислової політики будуть зняті – таку думку висловив перший заступник міністра оборони України Іван Руснак.

Я нічого нового не кажу. Це – наш український досвід. Ми тоді почали вирішення цього питання, але військові тоді неправильно прийняли призначення Валерія Шмарова. А якщо зараз аналізувати, то виявляється, що ми вже тоді могли зробити багато чого позитивного і взагалі не підіймати сьогодні питання, що б створити Міністерство оборонно-промислового комплексу України. Не дасть воно тих результатів, на які ми хочемо розраховувати

Нагадаємо, що Валерій Шмаров у 1994 році став першим цивільним міністром оборони України, а також отримав статус віцепрем’єр-міністра.Використані джерела:
Оборонно-промисловий кур'єр