Військові в ООС зможуть замовляти спорядження через електронний кабінет

речове забезпечення

В Об'єднаних силах триває тестування нової електронної системи обліку та забезпечення речовим майном військовослужбовців, повідомляє прес-центр на своїй сторінці у Facebook.

Програма дозволить вивести на новий рівень систему речового забезпечення військовослужбовців частин та підрозділів в районі проведення операції Об'єднаних Сил, та, як зазначається, унеможливить корупцію чи інші махінації з екіпіруванням воїнів.

Завдяки системі кожен військовослужбовець через особистий кабінет зможе особисто вибрати та замовити необхідні йому речі військового обмундирування та екіпіровки.

В подальшому, після випробування та впровадження програми у повсякденну діяльність, планується підключити до системи й інші види забезпечення, в тому числі й фінансове. Розробка системи надасть кожному військовослужбовцю можливість прозоро, ефективно і зручно контролювати та оперувати усіма видами забезпечення.

Нагадаємо, що з 2019 року для потреб Збройних Сил України заплановано закуповувати нові фляги з термопластичного матеріалу та гідратори українського виробництва.