![опис фото](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjpa6lOXhDyNIChq_z7pPfG2A7atdPKGhryXGfTmCsG8AfFz18I_siN4RRTEtn9Uuww7qNsSdChmBnNgGHcllpVsJAS-IoAUJGRDRK3IuJFbpQgztpDeGDlgArzTkEgPRk6yPewjqjezAA/s1600/sso.jpg)
Абордажні групи 73-го морського центру спеціального призначення ССпО ЗСУ відпрацьовують захоплення суден у відкритому морі в рамках тренувань VBSS (Visit, Board, Search and Seizure).
Під час захоплення судна вивід груп здійснювався повітряним шляхом з різних висот системою безпарашутного десантування «Канат» (що замінила систему «Адаптер-М1») та водним шляхом на швидкісних катерах. У трюмах та на палубі затримано та знищено умовного противника в умовах Ближнього Бою (CQB).
Відео від прес-служби центру: