410-й завод цивільної авіації розширює виробництво

410-й завод цивільної авіації розширює виробництво

ДП «Завод 410 ЦА» розширює виробництво та освоює нові ринки, зокрема пришвидшені темпи оновлення військово-транспортної авіації ЗСУ, також у виробництві зовнішні контракти.

Це дозволило забезпечити роботою майже тисячу фахівців та гарантувати їм гідну заробітну плату, повідомляє пресслужба «Укроборонпрому».

Головний пріоритет – оновлення авіаційного парку транспортної авіації Повітряних Сил та інших силових структур України. У 2019 році 410-й завод вже передав військовим два модернізовані Ан-26. На черзі – ще декілька бортів.

У ході модернізації на Ан-26 проводиться повний комплекс робіт з відновлення всіх систем літака, встановлюється нове радіоелектронне обладнання українських та європейських виробників, зокрема системи зв’язку, навігації, приладової та іншої бортової апаратури. Таке оновлення дозволяє Ан-26 здійснювати польоти на міжнародних повітряних трасах та брати участь у спільних діях з силами НАТО.

410-й завод цивільної авіації розширює виробництво 410-й завод цивільної авіації розширює виробництво

В даний час підприємством, спільно з ДП «Антонов», виконуються підготовчі роботи щодо реалізації проекту з постачання літака Ан-32П для потреб ДСНС з виконанням капітального ремонту та дообладнання на ДП «Завод 410 ЦА».

Серед важливих напрямків діяльності заводу – здійснення модернізації літаків Ан-32 для Міністерства оборони Індії, яке реалізується спільно з ДП ДГЗП «Спецтехноекспорт». В рамках цього контракту іноземному партнеру, з початку 2019 року, було поставлено комплектуючі загальною вартістю 27 млн. дол. А загальна вартість багаторічного контракту становить близько 400 млн. дол. Завдяки цій роботі індійські Повітряні Сили оновлюють свій авіаційний парк, який нараховує біля 100 літаків «Антонова».

410-й завод цивільної авіації розширює виробництво

За умовами контракту Ан-32 ВПС Індії модернізуються до рівня An-32RE. An-32RE оснащуються сучасною авіонікою українського та іноземного виробництва, що відповідає всім сучасним світовим стандартам та значно спрощує роботу екіпажу.

Крім ремонту та модернізації військово-транспортних літаків, «Завод 410 ЦА» поступово освоює нові ринки. Наразі на підприємстві, спільно з приватними компаніями, виконуються роботи з обслуговування літаків цивільної авіації. Зокрема завершені роботи на декількох літаках Boeing-737 українських авіаперевізників. А найближчим часом замовнику буде передано ще один борт – McDonnell Douglas MD-80.

410-й завод цивільної авіації розширює виробництво 410-й завод цивільної авіації розширює виробництво