![Грошове забезпечення](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgopbWr1Ayn8gVnhtayWXMExLX3IWf_L9UG71TsZofcskI0gRIM56MZ2Ft1q62ZGBvc7vbcbLvYVSNOoF8kupUVi4TWMsGLbeFau5NM9u1HymxjQApUmnxLI9d1TLMe2GM0Bflw2uioER4/s1600/gro.png)
Міністр оборони прийняв рішення додатково преміювати сумою у 3000 гривень військових, які завершують підготовку на полігонах перед виходом в район проведення ООС.
Про це він повідомив перебуваючи у розташуванні 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади.
“ З метою підвищення мотивації особового складу підрозділів ЗС, які виходять на завершальну активну фазу бойового злагодження на навчальних центрах та полігонах перед виходом в район проведення Операції об’єднаних сил, я прийняв рішення щодо преміювання зазначених військовослужбовців премією у розмірі 3 тис грн
Також міністр оборони акцентував увагу на дбайливому ставленні командирів до підлеглих, враховуючи значні навантаження, тривале знаходження в польових умовах та виснажливий учбовий процес під час бойового злагодження.