Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 21 червня 2019 р.

Модернізована «Шилка» пройшла відомчі випробування

21.06.19
Модернізована Шилка пройшла відомчі випробування

Дослідний зразок модернізованої зенітної самохідної установки 3СУ-23-4М-А1 «Шилка» пройшов визначальні відомчі випробування та готовий до підконтрольної експлуатації.

Про це повідомляє Цензор.НЕТ.

Модернізація, яка проведена державним підприємством «Арсенал», передбачає встановлення на установку нової багатофункціональної радіолокаційної станції з цифровою антенною решіткою замість аналогової РЛС і заміну спеціалізованої аналогової обчислювальної системи на сучасну цифрову. Також установку обладнано навігаційною системою, системою забезпечення та блоком цифро-аналогових перетворювачів.

«Арсенал» за договором з Міністерством оборони проводить дослідно-конструкторську роботу щодо модернізації «Шилки» з 2015 року. Модернізація передбачена у трьох варіантах.

Другий варіант додатково до нововведень першого передбачає встановлення устаткування на установку оптико-локаційної системи, що має в своєму складі телевізійний та тепловізійний канали, а також лазерний далекомір. У третьому варіанті додається ракетний канал із чотирма ракетами «Ігла» («Игла»).

Модернізована Шилка пройшла відомчі випробування

Роботи над другим і третім варіантами нині тривають.

Модернізована Шилка пройшла відомчі випробування