Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 21 червня 2019 р.

БЧ крилатої ракети «Нептун» випробували підривом

21.06.19
БЧ крилатої ракети Нептун випробували підривом

На Павлоградському хімічному заводі провели випробування підривом бойової частини крилатої ракети Р-360 нового ракетного комплексу 360МЦ «Нептун».

Участь у випробуваннях взяв міністр оборони Степан Полторак, який перебуава на Павлоградському хімічному заводі В рамках постановки на озброєння реактивної системи залпового вогню «Вільха». Зокрема він оглянув технологію виробництва і заправки спорядження ракетних двигунів для зазначеного класу ракет.

Ракетній програмі в Україні – бути! Я брав участь у випробуваннях наших нових крилатих ракет, їх бойової частини. Враховуючи розвиток вітчизняного ОПК, переконаний, що в України є величезна перспектива, стати сильною, незалежною, і для цього в нас мають бути підготовлені і добре озброєні Збройні сили України

Також в ході візиту до інших підприємств оборонно-промислового комплексу Дніпропетровщини, Степан Полторак ознайомився з ходом виконання робіт по багатофункціональному ракетному комплексу «Сапсан», які проводить КБ «Південне».