1-а танкова першою перейшла на радіостанції «Aselsan»

24.07.19
1 танкова бригада 1-а окрема танкова Сіверська бригада оперативного командування «Північ» першою у Сухопутних військах переоснащена турецькими радіостанціями УКХ-діапазону «Aselsan».

Встановлена ​​на бойових машинах бригади іноземна система зв'язку задовольняє всі вимоги, що стосуються ергономіки та можливостей функцій управління, повідомляє військовий інформаційний портал «Північ».

Одним із завдань, яке вирішували інженери турецької компанії у рамках співпраці — підтримка їх радіозасобів стандарту DMR (Digital Mobile Radio), що дозволяє забезпечити оперативну взаємодію з українськими підрозділами, на озброєнні яких перебувають станції «Motorola».

На кінець серпня планується завершити організацію радіомережі бойового управління на радіостанціях «Aselsan», в тому числі і під час виконанні завдань в зоні проведення ООС.

1-а танкова першою перейшла на радіостанції Aselsan 1-а танкова першою перейшла на радіостанції Aselsan

Радіосистеми УКХ-діапазону компанії «Aselsan» стали переможцями в порівняльних випробуваннях ЗСУ влітку 2017 року. Восени того ж року в Києві було відкрито навчальний центр компанії. За цей час між Україною і керівництвом Аselsan підписаний ряд угод про співпрацю, які включали як плани відкриття спільного виробництва, так і передачу технологій.