![Барс-8](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh3uJbkb4M4gcDhaAlVaytVpZW-wZe9OgmQ1O-oMaNZsv1BGYhJJUQFL-AnwJ2XdxojcUYvpSh1qplvzEyN1XV4YSFIbS_-EuIx30_pYas8OA5lmceuAWfiKfEKKXi8BNVaj9xYJSVZztY/s1600/578.jpg)
Нагадаємо, що Барс-8 стала другою бронемашиною в Україні після бронеавтомобіля Козак-2 від НВО «Практика», яка пройшла програму державних випробувань. Барс-8 побудований на базі шасі Dodge Ram, оснащується 6,7 л дизельним двигуном Cummins потужністю 385 к.с.
![Барс-8](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgdblWOJooKRu1c3xK4ynztn6zdVnDHj5dJHSCCIJpk2HfnqDBFcSxIMzKqNjGCYJ0XMgdJFRwADygsnxI9adZ5TzYrwJaFwIrCsNALBvl65b0wws-3_s-lQUSZuL52ikOvn_F20-izbbY/s1600/zs-ukrayini-vzyali-na-ozbroyennya-broneavtomobil-bars-8-3.jpg)
Окрім власно модифікації багатоцільового бронеавтомобіля, виробник пропонує широку лінійку спеціальних машин на цій базі, зокрема вже були продемонстровані та випробувані машина артрозвідки Барс-8АР та вогнева машина 120-мм мінометного комплексу UKR-MMС.
У транспортному варіанті машина перевозить до 10 осіб у повному спорядженні. Конструкція забезпечує комфортну посадку та десантування екіпажу та десанту через широкі бокові і задні двері. Також передбачена можливість евакуації через люк на даху.
![Барс-8](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjn2vmGRNJfhkAdPPC4VnSPOd5V93owS8-_2wNE9DuJDFMLN0rKIYYFwU1C3Gm7Fmc406imvl4kB4tRTq_CHiGM_B7k56bKDo_SGN_qYWTDrpb3nZ1H3Z3TwZHJCrgogNKsPQZyxPHeZMs/s1600/cropped-Bars-8.jpg)
Конструкцією бронеавтомобіля передбачено встановлення системи пуску димових гранат, засобів зв’язку та навігації, приладів нічного та денного спостереження, системи регулювання тиску в шинах, системи пожежогасіння моторного відділення, засобів маскування, протиосколкового підбою корпусу, автономної кліматичної системи та іншого обладнання.
![Барс-8](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgBkqt25GEOPCHl2ph1L_zxm9If8gQ-VgcY-q3CjmRBoX_NRDJzPpDOC_pHNeY_hgjyT2Q1NjZwPVhi2D0m8rcHlG2_O2QyRS4KaRyFxip0lRKiqHCthcZsuMdq7nD1BT0LUSx9i-wfl5s/s1600/12.jpg)