Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 31 липня 2019 р.

Розпочато виробництво першої партії бронемашин Барс-8

31.07.19
Барс-8

Нещодавно прийнятий на озброєння Збройних Сил України, після дворічних випробувань, бронеавтомобіль Барс-8 пішов у серію – на заводі у Черкасах вже збирають першу партію.

Нагадаємо, що Барс-8 стала другою бронемашиною в Україні після бронеавтомобіля Козак-2 від НВО «Практика», яка пройшла програму державних випробувань. Барс-8 побудований на базі шасі Dodge Ram, оснащується 6,7 л дизельним двигуном Cummins потужністю 385 к.с.

Барс-8

Окрім власно модифікації багатоцільового бронеавтомобіля, виробник пропонує широку лінійку спеціальних машин на цій базі, зокрема вже були продемонстровані та випробувані машина артрозвідки Барс-8АР та вогнева машина 120-мм мінометного комплексу UKR-MMС.

120-мм мобільний мінометний комплекс «Барс-8ММК» проходить державні випробування 120-мм мобільний мінометний комплекс «Барс-8ММК» проходить державні випробування

У транспортному варіанті машина перевозить до 10 осіб у повному спорядженні. Конструкція забезпечує комфортну посадку та десантування екіпажу та десанту через широкі бокові і задні двері. Також передбачена можливість евакуації через люк на даху.

Барс-8

Конструкцією бронеавтомобіля передбачено встановлення системи пуску димових гранат, засобів зв’язку та навігації, приладів нічного та денного спостереження, системи регулювання тиску в шинах, системи пожежогасіння моторного відділення, засобів маскування, протиосколкового підбою корпусу, автономної кліматичної системи та іншого обладнання.

Барс-8