![ЛБТЗ передав військовим 15 одиниць військової техніки](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgU293WeW7IX7Pq3wodEvaP0a395gDAIeqvz1dxtTvQhMzDBipxMZkjX6q-1aalpc6Ynt5E1yasb7NYQIwDB6BamkgrV_D76AKe-GiAj-TAcYVJ1Kl_-uVdds-NYgwwS5U9A3cgtCcjJYQ/s1600/2019-07-26_15-32-09.jpg)
Уся бронетехніка пройшла капітальний ремонт, що тривав три місяці, а танки, ще й модернізацію, зокрема встановлено сучасну навігаційну апаратуру, нові прилади прицілювання, прилади нічного бачення командира, механіка-водія, радіостанції, динамічний захист.
Загалом на 2019 рік заводу замовили понад 70 одиниць бронетехніки на 950 млн грн, з них 850 млн контракти з Міністерством оборони, ще 100 млн з іноземним замовником.