Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

пʼятниця, 19 липня 2019 р.

НАБУ обшукує «Богдан» через поставки санітарок для ЗСУ

19.07.19
НАБУ обшукує  «Богдан» через поставки санітарок для ЗСУ

Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проводять обшуки у приміщеннях ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс».

Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро України.

Слідча дія санкціонована і проводиться в ході розслідування розтрати державного майна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони України та Генштабу ЗС України, які у 2015-2018 рр, на думку слідства, незаконно внесли до державного оборонного замовлення спеціальний автомобільний транспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами. Попередня правова кваліфікація ч. 5 ст. 191 ККУ.

Повідомляється, що це розслідування за НАБУ здійснює з квітня 2018 року та наразі це вся інформація, яку Бюро може повідомити з огляду на необхідність збереження таємниці слідства.

Інформаційні повідомлення пресслужби у соціальних мережах «Facebook» та «Twitter» супроводжуються фотографією санітарного автомобіля Богдан-2251.

НАБУ обшукує  «Богдан» через поставки санітарок для ЗСУ