пʼятниця, 19 липня 2019 р.

НАБУ обшукує «Богдан» через поставки санітарок для ЗСУ

19.07.19
НАБУ обшукує  «Богдан» через поставки санітарок для ЗСУ

Детективи НАБУ під процесуальним керівництвом Спеціалізованої антикорупційної прокуратури проводять обшуки у приміщеннях ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс».

Про це повідомляє пресслужба Національного антикорупційного бюро України.

Слідча дія санкціонована і проводиться в ході розслідування розтрати державного майна в особливо великих розмірах службовими особами Міноборони України та Генштабу ЗС України, які у 2015-2018 рр, на думку слідства, незаконно внесли до державного оборонного замовлення спеціальний автомобільний транспорт та здійснили його закупівлю за завищеними цінами. Попередня правова кваліфікація ч. 5 ст. 191 ККУ.

Повідомляється, що це розслідування за НАБУ здійснює з квітня 2018 року та наразі це вся інформація, яку Бюро може повідомити з огляду на необхідність збереження таємниці слідства.

Інформаційні повідомлення пресслужби у соціальних мережах «Facebook» та «Twitter» супроводжуються фотографією санітарного автомобіля Богдан-2251.

НАБУ обшукує  «Богдан» через поставки санітарок для ЗСУ

Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 11.11.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...