У військових вишах недобір, оголошено додатковий набір – братимуть майже всіх

курсанти Міністерство оборони оголосило додатковий набір на навчання до військових закладів вищої освіти та військових коледжів сержантського складу, які не змогли набрати курсантів вчасно.

Набір триватиме з 5 по 14 серпня до таких закладів:

  • Українська військово-медична академія (Київ)
  • Харківський національний університет Повітряних Сил імені Івана Кожедуба
  • Військовий коледж сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (Львів)
  • Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Національного університету «Одеська морська академія».

Крім того, всім іншим військовим навчальним закладам дозволено за необхідності здійснити додатковий набір за окремими спеціальностями. За довідковою інформацією пропонують звертатися безпосередньо до навчальних закладів.

Як показує досвід минулих років під час додаткового набору до освітніх закладів можуть вступити кандидати, які відповідають хоча б мінімальним вимогам. Вступники, які не змогли пройти за конкурсом до інших освітніх закладів можуть скористатися таким шансом.

Звісно якість таких майбутніх офіцерів та сержантів додаткового набору викликає сумніви.

Нагадаємо, що чотири військові виші також проводять набір громадян віком до 30 років, що мають вищу освіту не нижче рівня «бакалавр», на річний курс підготовки офіцерів натівського зразку. З наступного року такий курс планується вести у всіх військових закладах вищої освіти.