![В Очакові ввели в експлуатацію операційний центр ВМСУ збудований американцями](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiO0rMLUuakdSP3_hikQy_fEGgCvDMq6bE0qZxaREud-IMziFAbbazGL7DGGMFKyZEQ1RtVy0gimgqzzgOCp3v-AchrzFwy4IW0VZ_pHYZLy6NeubvWICa6PSkWPw4_vNj3l5Je8CDQG_k/s1600/578-%25D0%25BC%25D1%258C%25D1%2596%25D0%25B3.png)
В Очакові американські партнери звели та передали в експлуатацію будівлю оперативного центру ВМСУ, на завершальній стаді роботи на ремонтній базі для обслуговування катерів.
Проєкт з відбудові інфраструктури базування надводних сил ВМС ЗС України реалізують за сприяння Міністерства оборони США, посольства та відділу оборонного співробітництва.
— Збудовано дуже якісно на рівні об’єктів, що розташовані на військово-морських базах США, – поділився враженнями заступник начальника штабу ВМСУ з питань євроатлантичної інтеграції Андрій Риженко.
У планах американських військових також ремонт та підсилення пірса. Наступний проєкт після Очакова, який планують реалізувати американські військові інженери – будівництво гуртожитків для військовослужбовців ВМС ЗС України в Миколаєві.
Читати також: США модернізують українські порти для американських військових кораблів
Використані джерела:
armyinform.com.ua