Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 27.03.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

вівторок, 23 липня 2019 р.

США передадуть прикордонникам два патрульні катери

23.07.19
US Coast Guard Сполучені Штати Америки передадуть Україні два патрульні катери для посилення корабельно-катерного складу морської охорони Державної прикордонної служби України.

Про це на міжнародній конференції у Києві повідомив радник з програми експертного контролю та безпеки кордонів Посольства США Кевін Кільєр, повідомляє Укрінформ.

Ми працюємо з української стороною у питаннях охорони морських кордонів і виявили потребу у розбудові не лише інфраструктури морських підрозділів, а й необхідність оновлення флоту. Тому було прийнято рішення про надання морській охороні прикордонної служби двох катерів, які обслуговуватимуть 25 осіб

Тимчасово повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор повідомив, що США виділили $4 млн на створення груп швидкого реагування у містах Маріуполь та Бердянськ, і наразі є необхідність створення сучасних центрів їх постійної дислокації та для ремонту суден.

Читати також:

США передали прикордонникам два швидкісні катери