![Бригада морської піхоти і ліцей отримали почесні імена](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjXcWONUHI4Vk6sIlZUguhab4uE7euWTiz5_0ONy9cSfkG2Fd0_sT5v8u6syfVNyb7QsJBdtFHf46M0K_pG-DKX2r9MEEaedPnbPOYcVMFK9TToMpL5pc5UI8oBLA1y1D4aNkc1MmeInes/s1600/mp.png)
Президент Володимир Зеленський з нагоди Дня ВМС та з метою відновлення історичних традицій національного війська присвоїв почесні найменування військовим частинам.
Так, з метою увічнення пам'яті віце-адмірала Володимира Герасимовича Безкоровайного, ураховуючи його вагомий особистий внесок у розбудову Української держави, розвиток Військово-Морських Сил Збройних Сил України, його ім'я присвоєно Військово-морському ліцею, який надалі йменуватиметься – Військово-морський ліцей імені віце-адмірала Володимира Безкоровайного (указ №494/2019 від 5.07.2019).
36-а окрема бригада морської піхоти Командування морської піхоти ВМС ЗС України, отримала ім'я видатного військового діяча контр-адмірала Михайла Білинського й надалі йменуватиметься – 36 окрема бригада морської піхоти імені контр-адмірала Михайла Білинського (указ №495/2019 від 5.07.2019).
Під час церемонії командир бригади та начальник ліцею отримали від президента стрічки з почесними назвами на Бойовий Прапор.
![Бригада морської піхоти і ліцей отримали почесні імена](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiphmTXMCxDu28farsHV8s8JzLA1UdZdcE4_bjUCrIo8wHzNshisWEZgZ5GJsW5qipBbcR1OZlX6QEwppmJ3ZESEhmllNYHlxevuU43CX1twgx1dDUeeVg3CHRJeYSjycTcmenPrvw4yGA/s1600/6e515f56d0631ec2ad486da42d04726672219a89.jpg)
![Бригада морської піхоти і ліцей отримали почесні імена](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhImD-sWVl66eGfuwe3cMkuEBYdo09qLO32uTfUQEsZbbRlXpyh8MaWmAFrfBjOMEHpOyx2Wt-EmQRYqOlcASZyjn5l8p8_VO2MGb16QhCqbfCtklLKJBjrN_x4A3NEnR04WsupAIHTZpM/s1600/98b3f1bcb07a43081a0488e3717c37af6b955bb2.jpg)