![Затверджено нарукавник 28-ї механізованої бригади](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6oZ1plQQHzyyUHpGPlMHnP8-1l94cX8K-XY3T85l99VZYZHmwAsGBQYy3Pengs8SFzuHxv5n_1ks_s4fwdFZ5ItaoBwiJbU2lEXqLs5dm_mK0wZNYv6Pv8Kz4RTpOjlbQxQ7_QvjcXmM/s1600/578.png)
Нарукавна емблема має вигляді щита стандартної для ЗСУ форми оливкового кольору, який оздоблено золотим кантом. На щиті зображено чорний хрест з золотою облямівкою. У центрі хреста розташоване синє коло із вписаним до нього золотим тризубом, накладене на золоту чотирипроменеву зірку.
В емблемі одеської військової частини використано елементи нагороди Залізного хреста «За зимовий похід і бої» Української Народної Республіки, які, за задумом розробників, вказують на спадковість військових традицій українського війська
![Затверджено нарукавник 28-ї механізованої бригади](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgz3APolXnJe9rIz4NqotRx3Ga99cOAFM9d7UJEnlFb2uSoQrBl78rSdSJXvDd8h9Rszvcz6957YcU232BoABIDAvH_NfFNxqsOsVrztgWNacHBZgjo1k5qp9a6M3cpHLTsvaHWDx7ZzJI/s1600/28ombr-lyst.jpg)
Нарукавний знак для носіння у польових умовах, виконано у приглушених тонах у вигляді оливкового щита, з темно-сірим хрестом, що має світло-оливкову облямівку. У центрі хреста розташовано темно-оливкове коло зі вписаним світло-оливковим тризубом, накладене на світло-оливкову чотирипроменеву зірку. Щит оздоблено кантом світло-оливкового кольору.
![Затверджено нарукавник 28-ї механізованої бригади](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjngX9dEt3JYVY5rEEWPYb_Xg9XHVdu1Cvg9d-JUyDNAXxjxxUR0kC4vySLZB_kAMwsFKY9WweE8JR5bIi2c_kXD6_b9RSEo1NpzvmfwlQ9ACvK4aYSj9ets8JYsf0Ti20CCDRAmtTGK6k/s1600/71823939_3463492330331302_1176048099609542656_n.jpg)
Подивитись всі публікації про нову військову символіку »»