![У 55-й артбригаді Запорізька Січ урочисто вручили берети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiLty2UQK66TgpA3bD17FsbRiQCYcp-DFqRHRNBPApYOWPAom2gO66Hw_5LW9kM4oe4pNNoMkhnaXdFQ6KKckDPdObkj6emkyLkRPvupQKZiph1YL1B17twkV2drbQEsrtfG8vY6NZ7LAU/s1600/578.png)
Про це повідомляє Радіо Свобода, але при цьому помилково називає 55-ту бригаду першою, що отримала червоні «артилерійські» берети, які вже активно використовують інші артилерійські частини Сухопутних військ та ВМС ЗС України (див. фото 32-го артполку ВМС):
![фото 32-го артполку ВМС](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjzLdKVvsiLzLl4iSQdHGgzXkKU8pUfAMJ1ZwVsebQeNQJsvq3VRUJ4-UD9atnruCDTJuy1G4DXlY6doq7vaDL7B8rnC1fLZnfeuKTt3R9qQgYM-PifImDMvqf5rrwBZUV5wuNv0U01y7g/s1600/32-1.jpg)
На Хортиці ж нові яскраво-червоні берети («полум’я» – саме так визначає колір наказ Міноборони №606-2017р.) отримали 300 військовиків 55-ї артбригади «Запорізька Січ» оперативного командування «Схід» Сухопутних військ ЗС України.
![У 55-й артбригаді Запорізька Січ урочисто вручили берети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhuyKwJia8HuEJ0-LyhGk9rRDlQKSf8FEnCljbehxCrN7CEqQRTEiAMtUGQ-1SyCr1ttJ-5df9Y0JbNaiAwRWuVR7ItVzUBDRHdVrCCHy07SYSTN6JuMfBSfqCDGHRGZAbMMPA0C3HsFsY/s1600/300A0EB1-FCB1-434E-A561-468FA00065C9_w650_r0_s.jpg)
«Берет кольору вогню символізує жагу до перемоги. Шеврон кольору вогню та диму є шевроном бригади, який теж символізує вогняний дух артилериста, і врешті-решт бажання перемогти у нашій сьогоднішній війні. Яскраво червоний колір притаманний лише артилеристам і символізує вогонь. 55-бригада запроваджує вручення беретів як символу: не просто прийшов і перевдягнувся – берет треба заслужити. Минулого року 55-а окрема артилерійська бригада визнана кращою артилерійською бригадою Збройних сил України. Таким чином, це перший підрозділ [ось джерело помилкового твердження - ред.], що отримує берети артилеристів», – повідомив начальник управління РВіА - заступник командувача ОК «Схід» Сергій Мусієнко.
![У 55-й артбригаді Запорізька Січ урочисто вручили берети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiRf2a7PRmzHoHJBmahyJkIvTITkvy3eGlMB0wZYJjfuKYIb6pl-NgFteYqWt5Qy79KkmYO15h41BVSeUZSWDUTIypc_jsmjEvmnTutsB1YzoC2NRC2SWPwNT7LpwSg4Z5yppyJKGY5xQU/s1600/1570875501-6270.jpeg)
![У 55-й артбригаді Запорізька Січ урочисто вручили берети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiWS5fYO3yjconPQrgOrIqdb7nXN2mRk3YXGz9AvqfRNjMDEZ37C5F61jrm_jRJTKc4c1p3wEuOsoiSAR-vccyxXJrLAbiU9tROJkv3JWXE7mNm8ZJbB7gF0QFaN8icCnDiDW9YBof7kZA/s1600/1570875499-4409.jpeg)
![У 55-й артбригаді Запорізька Січ урочисто вручили берети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiI9fQn18qV1GyGNMrcNGoZQfPk0J2FByE_RLK00wmKFmtibia2vW0Gn9ZYb56DfG3I-efD7dufJllR_6Q1hkVc8dul9910T6oQcBM-AugBbOapMh0Z6HfA4Rf4WZKhNQ4St1ASGWJOBks/s1600/1570875501-3717.jpeg)
![У 55-й артбригаді Запорізька Січ урочисто вручили берети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEg6F1UbrM2Vt7t730rHKt9b9CqQBhxvBpNg3QN6SokJk9adRdvD06c9LROoJU3gg3uIwKww3TDiyTzyArkGk8-XfJARmZ6IKCIPx5Y4eZUW5QanwA6ItVX9XHVdEsBNN-o9C_hSwjYo6M0/s1600/1570875499-9035.jpeg)
Крім того військовослужбовці батальйону охорони 55-ї артбригади (а це колишній 39-й батальйон тероборони) отримали загальновійськові берети світло-оливкового кольору («степ»).
![У 55-й артбригаді Запорізька Січ урочисто вручили берети](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiL1PwvwEy-wwF4uecnFcV0DJoChLMjJOcWsCFH-0tcG_ZzVttYUNPNUxgmbpnLcy7VUEgoe__kzJSTNCaCx79EtjEX6uhU2a7fdEgkORIsQzRHnWGjaOfBD6Fkr2q7NXtLJhB8WRk05m0/s1600/55.jpg)