Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

четвер, 31 жовтня 2019 р.

Меценат подарував авіаційній бригаді ВМСУ літак Ан-2

31.10.19
Меценат подарував морській авіаційній бригаді літак Ан-2

Меценат Єгор Шишкін з Миколаєва, придбав та передав на баланс 10-ї морської авіаційної бригади Військово-Морських Сил України легкий транспортний літак Ан-2

Офіційна передача відбулась сьогодні у Миколаєві, повідомляє Український мілітарний портал.

Літак буде виконувати завдання з транспортного перевезення, підготовки льотного складу та парашутно-десантної підготовки. 10-та бригада вже має на озброєнні аналогічний Ан-2, що активно використовується у навчанні. Вартість льотної години Ан-2 оцінюється в районі 500 доларів, в той же час як гелікоптеру Мі-8 – 2500-3000 доларів.

Ан-2 ВМСУ

На початку 2019-го року представник ТОВ «Петрос-Н» в особі Шишкіна Єгора Сергійовича вийшов з пропозицією до командування авіації ВМС ЗС України, про передачу в Морську авіаційну бригаду в якості безоплатної благодійної допомоги літака Ан-2 який знаходився в місті Рівне на ОКП «Міжнародний аеропорт «Рівне».

Меценат подарував морській авіаційній бригаді літак Ан-2 Переданий 10-й мабр літак Ан-2 Фото: Дмитро Удовицький

У вересні було прийнято рішення про направлення в м. Рівне групи спеціалістів інженерно-авіаційної служби Морської авіаційної бригади для огляду літака, та визначення його технічного стану. Після оцінки технічного стану літака було прийнято рішення про початок процедури його передачі до військової частини.

У подальшому планується передача літака для капітального ремонту на Вінницький авіаційний завод. По завершенню ремонту літак виконуватиме завдання в інтересах ВМС ЗС України.

Меценат подарував морській авіаційній бригаді літак Ан-2 Переданий 10-й мабр літак Ан-2 Фото: Дмитро Удовицький

Меценат подарував морській авіаційній бригаді літак Ан-2