![Меценат подарував морській авіаційній бригаді літак Ан-2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgqubVQT444yNpk31Ol2h3JTxH8RAQDqZm-hM11EVcb4EqRclVUNUjKLoHF1wbBL5qp14en4D7_8_3qfyxXLfX5af45buDxZmEu_Ot1Poz93_9qrJLrSPE2n0DxHxwbFJrsdiZFPiPslXM/s1600/578.png)
Офіційна передача відбулась сьогодні у Миколаєві, повідомляє Український мілітарний портал.
Літак буде виконувати завдання з транспортного перевезення, підготовки льотного складу та парашутно-десантної підготовки. 10-та бригада вже має на озброєнні аналогічний Ан-2, що активно використовується у навчанні. Вартість льотної години Ан-2 оцінюється в районі 500 доларів, в той же час як гелікоптеру Мі-8 – 2500-3000 доларів.
![Ан-2 ВМСУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhRgmJMAqP0NP9qLlrAZhjmHnliSoco5fIlR-KkpLvLq-8S_lejvFjZhKTfb6Err0eQlQ_tWeqe47NQNlTxS7ba8k9seem79ephK4rGjQD9W_eXVot3Tzp_msUItIxAxqlBi562GmLfSs4/s1600/An-2-bortovyj-nomer-07-na-ozbroyenni-10-morskoyi-aviatsijnoyi-brygady.jpg)
На початку 2019-го року представник ТОВ «Петрос-Н» в особі Шишкіна Єгора Сергійовича вийшов з пропозицією до командування авіації ВМС ЗС України, про передачу в Морську авіаційну бригаду в якості безоплатної благодійної допомоги літака Ан-2 який знаходився в місті Рівне на ОКП «Міжнародний аеропорт «Рівне».
![Меценат подарував морській авіаційній бригаді літак Ан-2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhDn7ayYIB7IeFk-L_LZx3xQmRbnblQNQSGVORnlFZTYMS85H2IYEIab4GRNibq0yTIdM-KyXOZXcy_AXEZfkyJm6V8yEyAAJKQn8gbgADSGxL-UMgwc5UrJT-IBlOB45NpV_BPnWqIERw/s1600/Peredanyj-v-10-u-morsku-aviatsijnu-brygadu-litak-An-2.jpg)
У вересні було прийнято рішення про направлення в м. Рівне групи спеціалістів інженерно-авіаційної служби Морської авіаційної бригади для огляду літака, та визначення його технічного стану. Після оцінки технічного стану літака було прийнято рішення про початок процедури його передачі до військової частини.
У подальшому планується передача літака для капітального ремонту на Вінницький авіаційний завод. По завершенню ремонту літак виконуватиме завдання в інтересах ВМС ЗС України.
![Меценат подарував морській авіаційній бригаді літак Ан-2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiT_6xJTfwXguGb4X953B84TcSVfStBnLDFOfUbRxjtXKw_2U09pVjrsPOdVl-deAQ6ObwMU9QD1xa7ujBMR2ViC17ZpwSyNuNgDux0YegUgENyJjqyOzdPCuWwAMw_emaQayIPnIXcum8/s1600/Peredanyj-v-10-u-morsku-aviatsijnu-brygadu-litak-An-2-1-1.jpg)
![Меценат подарував морській авіаційній бригаді літак Ан-2](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiPkZY0Bs2VykQVUkPl0eUItbmwcCHvZ942Q33PLRoYzjpwiYxJ8GGryW4441E2F5XX2gMH5yulfdy1nUqq24wgZ7QuvVczLs8VXCIijilldXgmqiB1Th22TrBMJuSTBiU6fjUl_ITqApk/s1600/img_7019.jpg)