![Строковика засудили на 3,5 роки за ухилення від служби](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhXN_zSEL1L0nK6NaQQYByWVJlscZjf9W-hRMgLZlq19IUrbqPoBayDGIRIYiGMvdHHH3aZomkJFVp2NWzEyzLa2myLWoMbkHmkBM9fvRMzejlJxskrUmH6XKigOa16JLewDw-TLTGWNPk/s1600/578.png)
Встановлено, що військовослужбовець під час проходження строкової військової служби у м. Бердичів, з червня 2018-го по липень 2019-го, тричі самовільно залишав територію військової частини. Загалом прогуляв понад 4 місяці, з них 45 днів – переховувався у Російській Федерації.
Судове рішення винесене за обвинуваченням військової прокуратури Житомирського гарнізону Центрального регіону України. Вироком Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області військовослужбовця визнано винним у вчиненні злочинів, передбачених ч. 4 ст. 407 Кримінального кодексу України, і призначено покарання у виді 3,5 років ув'язнення.