![ДПСУ придбала чергову сотню патрульних автомобілів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiwBmbTB5PYmxUXGfjSBKLT-v9b1cGSest04w8Jr8TzKTZGXBnnfwoVRCerfrs1hP5ABHo3smDNpBYWM0SW85oWPhFn_4TQPvnEyRcQPRIeHEFD3DoJWeoSN7Md4IEvAPolNbkB37OI6PQ/s1600/578.png)
Загалом 2019 року придбають 114 різних автівок, тобто частка «Дастерів» складе 83%. Серед додаткових опцій – металевий захист двигуна, бамперів та оптики. Також всі автомобілі дообладнані засобами радіозв’язку.
«Рішенням Голови Держприкордонслужби затверджено розподіл даної техніки по органам охорони державного кордону. Автомобілі у найкоротший термін будуть доставлені до підрозділів, де найактивніше проявляється протиправна діяльність», - зазначив заступник директора департаменту – начальник управління озброєння та інженерно-технічного забезпечення Адміністрації Держприкордонслужби Сергій Букоємський.
![ДПСУ придбала чергову сотню патрульних автомобілів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjjGc6D3d2H_gxSrxpsVE1s4dfoAqImlqa4a3nWQbMNJe54RdfLA36jGsHA_1vxGycJj7N3xG6gWOoQ0Ktc8QhtCnjg-gLD4a6VoZQ5UAvdi9u79Y2wVGiWWVqq2KqMPv7unaPZBkVMdWo/s1600/777.jpg)
Кросовери закуплені через електронний тендер у ТОВ «Спец-Ком-Сервіс» за 552 500 грн за одиницю без ПДВ (вартість уточнена додатковою угодою), загальна сума контракту 52,6 млн.
![ДПСУ придбала чергову сотню патрульних автомобілів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjFI4iFZFGosrJ-awJmrExBKaV4dI4hPY3OWMOIdeKNnheUjzjPUi7AKA0sA6ZYp-WzZ3LwADda-Vf0TVC6wMO-wau-3Yifma4YrMMxfIFALclgABGnpPvPL3bfEhyphenhyphen4kINQAMxnKIzUfYs/s1600/2.png)
Минулого року, на електронних торгах, також у компанії «Спец-Ком-Сервіс», було закуплено 102 патрульні автомобілі підвищеної прохідності Renault Duster за 64,7 млн грн.