Командування Повітряних Сил скорочує особовий склад

Командування Повітряних Сил скорочує особовий склад

У структурах Командування Повітряних Сил ЗС України пройде скорочення особового складу у зв'язку із переходом на нову організаційно-штатну структуру натовського зразка.

Водночас, попри скорочення, обіцяють залишити всіх, хто бажає служити. Перевагу у призначенні надаватимуть військовим із вищою кваліфікацією і вищою оцінкою службової діяльності. За тотожних показників оцінки і кваліфікації перевага буде одруженими, які мають двох і більше утриманців. Та тим, у кого в сім’ях немає інших працюючих членів сім’ї, і які мають тривалий досвід служби, але не набули права на пенсію за вислугою років.

«Усім, хто бажає служити, – посади знайдуться», – акцентував увагу офіцерів управлінь та служб штабу виду перший заступник командувача Повітряних Сил генерал-лейтенант Аркадій Вашутін під час інформування щодо особливостей переходу на нову структуру.

– Також перевага надається і військовим, які навчаються у навчальних закладах, учасникам бойових дій, інвалідам війни та особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», військовим – авторам винаходів і раціоналізаторських пропозицій, – говорить начальник юридичної служби Командування Повітряних Сил підполковник Ігор Пухтицький. – Не залишаться поза увагою і військові, які зазнали каліцтва чи захворювання внаслідок проходження військової служби, проходили строкову військову службу впродовж двох років із дня звільнення їх зі строкової служби. Перевагу в призначенні можуть надавати й іншим військовим, якщо це передбачено законодавством України.

Ти кому прийдеться зайняти нижчі посади, грошове забезпечення виплачуватимуть на рівні, яке вони отримували до проведення реорганізації за рахунок збільшення щомісячної премії.Використані джерела: АрміяInform