![Прикордонний корабель Миколаїв (BG57) вийшов на службу](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEin9-dXPly8DHbjnyBk73cIei9RQ4oH2geHZN54i1_Cn8jq7TjnKTsDS1VU-eOzlnJw8qBFHG5O9Wr0TMAsWtEsA_Ycc0cnvjVrr33hHN5ik2JOOEoRYCGvtvPRKbyeKm4hh34crl9F04s/s1600/578+%25282%2529.png)
У день Святого Миколая завершив ремонт на судноремонтному підприємстві «ЮСК Сервис» та вийшов до місця служби корабель морохорони BG57 «Миколаїв», пр.205П «Тарантул».
Про це повідомляє Миколаїв – місто корабелів. На кораблі відновлено зовнішню обшивку та конструкції корпусу, валопроводи, гвинто-стернову систему, системи головного двигуна тощо.
Це вже другий корабель Морської охорони, який у поточному році завершив ремонт на миколаївському підприємстві ТОВ «ЮСК Сервис». 19 вересня вийшов на службу корабель BG50 «Григорій Куроп’ятников». Також підприємством ремонтуються однотипні з «Миколаєвом» – BG62 «Поділля» та BG63 «Павло Державін».