![Нова українська 155-мм самохідна артсистема стріляє на полігоні](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhLSHcDBAaCyTQ7uQFKRrmTvz5si1rTMOYulox3QxnBl9LjYbJb0siLxPjD4rzX6KkR3Kb2SAaRn4U2nFtITOnDueLfzrUQJ4lfNhyphenhyphen7roOqCwfm7hYopVqVowChNaK9xKr5Klum_7NfXxg/s1600/578.png)
Компанія «Українська бронетехніка», яка виявляється теж є розробником цієї системи спільно з Краматорським заводом важкого верстатобудування (КЗВВ), розмістила у Facebook фрагмент відео із так званим гідропострілом, що дозволяє перевірити всі системи гармати.
Далі, за програмою випробувань, повідомляють у компанії, стрільба інертними снарядами, потім – бойовими. Нагадаємо, раніше повідомлялось, що випробування були призупиненні через відсутність 155-мм снарядів, які в Україні не виробляються. Згодом, з'явилася інформація, що «Спецтехноекспорт» у жовтні поставив до України турецькі 155-мм снаряди.