Топ ОПК - 2020: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 14.06.21 Топ ОПК (ВПК) України 2020 – щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають ...

субота, 21 грудня 2019 р.

Індонезійська верф заклала кілі двох десантних кораблів

Автор: Ганна Марко
Індонезійська верф заклала кілі для двох десантних кораблів

Індонезійський суднобудівник PT Bandar Abadi 19 грудня заклав ще два танкодесантні кораблі LST 117M класу Teluk Bintuni на замовлення ВМС Республіки Індонезія.

Про це повідомила компанія Terafulk Ship Design, що розробила проєкт десантного корабля.

Контракт на будівництво суден, які стануть восьмим та дев'ятим у класі (AT-8 та AT-9) був укладений у квітні 2019 року за 360 мільярдів індонезійських рупій (25 млн дол. США).

Десантні кораблі Teluk Bintuni використовуються як транспортні судна для амфібійних бронетранспортерів, зокрема 15 бойових машин піхоти БМП-3Ф. Також LST здатен розмістити на льотній палубі 10-тонний гелікоптер. Озброєння судна складається з двох 40-мм гармат носі та кількох 12,7-мм кулеметів у різних частинах корабля.

Індонезійська верф заклала кілі для двох десантних кораблів

Довжина танкодесантного корабля становить 120 метрів, ширина – 18 метрів. Енергетична установка складається з двох дизельних двигунів, завдяки яким він може розвивати швидкість до 16 вузлів. Дальність плавання 7200 морських миль на крейсерській швидкості у 12 вузлів.

Індонезійська верф заклала кілі для двох десантних кораблів

Зауважимо, що Корпус морської піхоти ВМС Індонезії (Korps Marinir TNI Angkatan Laut) у 2014 році придбав п'ять бронетранспортерів БТР-4М виробництва ХКБМ, що були поставлені у січні 2017 року та проходили випробування до кінця травня та більше не закуповувались.