Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 10 січня 2020 р.

Замість запланованих 40 похідних клубів ЗСУ закупили три

10.01.20
Замість 40 похідних клубів для ЗСУ закупили лише три

За чотири роки у війська мали надійти 40 похідних автоклубів-друкарень (ПАК-Д), натомість придбали 3 одиниці: в Національній академії СВ, та по одному у бригаді ДШВ та механізованій.

Про це кореспонденту АрміяInform повідомив перший заступник начальника Головного управління морально-психологічного забезпечення ЗСУ полковник Володимир Яцентюк.

За інформацією сайту «ProZorro», вартість ПАК-Д становить 3,9 мільйонів гривень. Його призначення – проведення комплексу інформаційного забезпечення в польових умовах. А це – кіно- та радіообслуговування, звукопідсилення. Окрім сучасної проєкційної апаратури, комп’ютерної оргтехніки, він оснащений комплектом супутникового і цифрового телебачення, потужною музичною системою й технікою для виготовлення друкованої продукції.

Замість 40 похідних клубів для ЗСУ закупили лише три

Керівні документи вказують на необхідність мати такі «осередки культури на колесах» у бригадах, полках, навчальних центрах, полігонах, мобільних госпіталях, та інших військових частинах із чисельністю особового складу понад 500 осіб (за умови наявності у штаті клубу).

У 2020 році придбають ще 2 таких автоклуби (у планах щороку 10 одиниць)

Замість 40 похідних клубів для ЗСУ закупили лише три

Нагадаємо, що наказом Міністра оборони від 30 березня 2017 року № 194, допущений до експлуатації у ЗСУ похідний автоклуб-друкарня ПАК-Д на базі КрАЗ-5233НЕ.