Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 10 січня 2020 р.

Держдеп США погодив продаж Сінгапуру літаків F-35B

10.01.20
Держдеп США погодив продаж Сінгапуру літаків F-35B

Державний департамент США погодив продаж Сінгапуру 12 літаків F-35B з укороченим зльотом і вертикальною посадкою (STOVL) та пов'язаного обладнання на суму $2,75 млрд.

Про схвалення запиту 9 січня оголосило Агентство Міноборони США з питань співробітництва в галузі безпеки (DSCA), яке повідомило Конгрес про такий можливий продаж.

Уряд Сінгапуру надіслав запит на придбання до 12 літаків F-35B STOVL (за схемою – 4 літаки з можливістю придбання додаткових восьми); до 13 двигунів Pratt & Whitney F135 (включаючи один на запасні частини); систем електронної протидії (РЕБ); систем управління, контролю, зв'язку, навігації та ідентифікації (C4I / CNI); автономної логістичної системи глобальної підтримки (ALGS); автономної логістичної інформаційної системи (ALIS); тренажеру F-35.

Крім того до пакету входять та логістичні послуги, інтеграція програмного забезпечення, запасні частини, допоміжне обладнання, інструменти та обладнання для випробувань, технічна документація, тренування персоналу, доставка, а також та інші пов'язані елементи логістичного забезпечення. Загальна кошторисна вартість – 2,750 млрд дол.

Це повідомлення про потенційний продаж вимагається американським законодавством і ще не означає, що фактичний продаж відбувся чи відбудеться.

Держдеп США погодив продаж Сінгапуру літаків F-35B