![У Краматорську освоїли виробництво 122-мм стволів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgUpwMIsZ8oayOPQcOx46hRxv9TRuvDq4y0Q_tl72lbResHDdfnXq2Gs3tP4jxJFMOjOIbUOB1Z44s0mG7GV2DHKrXV2NL5xG0UeRyyR1uRa4MUhnI5s0StIgtpu7meL8S3ExdIIoA_eOY/s1600/578.png)
Про це повідомляє Національний промисловий портал.
Нові стволи призначені для заміни стволів буксированих артсистем Д-30 та самохідних 2С1 «Акація», термін експлуатації яких вичерпаний. Також, Ukrainian Military Pages писали, що СКМЗ постачає серійні 125-мм танкові гармати та 152-мм гармати для САУ 2С3 «Акація», крім того краматорським заводом освоєно виробництво стволів для 60, 82 та 120-мм мінометів.
На минулорічній виставці «Зброя та безпека», Старокраматорський машинобудівний завод на спільному з Краматорським заводом важкого верстатобудування стенді, продемонстрував стволи 125-мм та 152-мм гармат, мінометні стволи, а також 120-мм міномет «Бучарда».
![СКМЗ серійно виготовляє гармати для танків та 152-мм САУ](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEjyRtBoXYDpl4oU1Qeaw3gctervN9D3BZttC8eu-yMIay7WQTzTNMgY0yW_faR1SFAZVdyAVbilyCt1a-lsJJjZuYKc6RqGZFgA9ct-e4ZzfC4FCMRskRweDDqRsLVkypTOlexIreg_IuQ/s1600/1.png)