![Волонтери-атомники передали військовим 35 квадрокоптерів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgc1ugJV6Ke3n1OlSs8E3CSSvkHZ5K8uToU6qfJv6oPgx6mnTfHu2GnAlBZZSYaU3-UXBWalr8caaqnOIHKLH1SPoM9fBr3lSQ4nPeYv2Jd3jgrbGmdl0uu2ntenQIq1i6Zem_fA3yHV2Y/s1600/578.png)
Про це повідомляє Інформаційне агентство Міністерства оборони України «АрміяInform».
Южноукраїнські волонтери не вперше надають нашим воїнам технічну допомогу. Торік у травні вони передавали на передову 19 квадрокоптерів. Волонтери весь час тримали зв’язок з військовими для консультацій, аби серед асортименту літальних безпілотних апаратів, які є на українському ринку, обрати найкращі. Окрім того, квадрокоптери, які вони придбали, укомплектовані запасними частинами: елементами живлення, підвісками й відеокамерами.
Цього разу передали 16 квадрокоптерів, на придбання витраnbkb 280 тис грн. Благодійні внески робили працівники АТГ Южно-Української АЕС, фермери з сусідньої Семенівки та небайдужі люди.
14 квадрокоптерів передали нашим воякам неподалік села Піски Донецької області. За іншими двома розвідники танкової Криворізької бригади імені Костянтина Пестушка приїхали особисто на Южно-Українську АЕС.