![ВСП залучать до патрулювання населених пунктів](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhNMyDB3RcxZNqEgs6XF7L-iHY6mSunM1qriiHqKkD5E6mMgM_3MrZPMhixtYaMqvryJITEc0MIH8_YTnlheVXKD1oMmm0Eo9znLHIpaR_lp5GO4KDZitQ21j3dKqxySJpO3YLrWxAjPXI/s1600/5780.webp)
Патрулювання задля підтримання громадської безпеки та порядку в населених пунктах та військових гарнізонах розпочнуть з 22 березня, повідомляють у Міністерстві оборони України.
Також повідомляється, що командуванням військових гарнізонів ЗС України вжито вичерпних заходів щодо забезпечення особового складу, який залучатиметься до патрулювання, засобами захисту, антисептичними та дезінфекційними речовинами.