Терміни проведення призову офіцерів ще не визначені

призову офіцерів запасу

Деякі ЗМІ сповістили, що з 1 квітня розпочнеться призов на службу офіцерів запасу, проте у військовому відомстві запевняють, що терміни проведення призову офіцерів ще не визначені.

Про це повідомляє АрміяInform з посиланням на начальника відділу комплектування офіцерським складом управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ полковника Сергія Волкова

Мова йде про офіцерів запасу віком до 43 років, які не проходили військової служби, але закінчили кафедри військової підготовки, отримали військове звання офіцерського складу і перебувають у запасі. Для цієї категорії військових відповідно до Закону «Про військовий обов’язок та військову службу» передбачена військова служба за призовом для осіб офіцерського складу. Рішення про призов щороку ухвалює керівництво ЗС України.

Про те, що офіцерів запасу призиватимуть 1 квітня, як сповістили деякі ЗМІ, я не впевнений. Бо терміни призову, обсяги, військово-облікові спеціальності визначать накази Міністра оборони України та начальника Генерального штабу.

Наразі жодного наказу не видано, і не визначено строки, коли їх призиватимуть. Але початкова організаційно-планова робота у військкоматах із цією категорією військовиків уже триває. Збирають послужні картки, уточнюють картотеки, кількість цих офіцерів

Нагадаємо, що на військову службу терміном на 18 місяців призивають офіцерів запасу віком до 43 років, які закінчили військові кафедри, не проходили військової служби, придатні за станом здоров'я та не мають права на відстрочку.