![ВСП тренується затримувати заражених військових](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgjN4xkua3chn7v5vNZVKnGgxqyQf6v8NFKZITPd9FQssEvDmDk0ny500nkUK77saEyrsk4-dXhyuHEK82ZqPh7DmAOZ8kzsddjdUQh66wZsqybxLHRFMGNJEA7c44R5zBapdrK_CipGrM/s1600/578.webp)
Зокрема сьогодні про таке тренування військовослужбовців взводу ВСП у Запоріжжі (де розташована частина спеціального призначення) повідомили офіційні пресслужби:
“ Взвод Військової служби правопорядку виявив і затримав військовослужбовця ЗС України, який має ознаки зараження вірусом COVID-19 і порушував карантинні заходи. Затриманого відразу примусово конвоювали для повної ізоляції. Це відбувалося за сценарієм проведення практичного заняття з підрозділами військових правоохоронців, які відпрацьовували дії на блокпосту в разі виявлення ознак зараження вірусом.
За сценарієм військові правоохоронці змоделювали ситуацію, що виникла на блокпосту, де вони мали контролювати дотримання карантинних заходів. Повідомляється, що їм в обов'язок вбачається огляд транспортних засобів, температурний контроль військовослужбовців, оброблення дезінфекційним засобом автомобілів й якісь не названі «інші завдання».
– Встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19) – це життєва необхідність. Військовослужбовці ЗСУ пліч-о-пліч із представниками Національної поліції та Нацгвардії працюють для того, аби запобігти розповсюдженню інфекції, – заявив командир взводу військової частини А2176 лейтенант Артур Коротков.
Виглядає це дійство м'яко кажучи дивно.