Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 10 квітня 2020 р.

РЛС 90К6 доопрацюють для Збройних Сил України

10.04.20
РЛС 90К6 доопрацюють для Збройних Сил України

Мобільний 3D радіолокатор кругового огляду 90К6 доопрацюють для Збройних Сил України, вже визначена робоча назва дослідно-конструкторської роботи.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на директора НВК «Іскра» Юрія Пащенка.

Радіолокатор 90К6Е виготовлений в експортному варіанті і на сьогодні проходить підготовку під вимоги потенційного замовника – одна з країн Близького Сходу.

Станція виготовлена в експортному варіанті і зараз проходить підготовку під вимоги потенційного замовника, який робить акцент не стільки на дальність виявлення цілей і на роботу з винищувальною авіацією, скільки на можливість задіяння по малорозмірним цілям з малою ефективною поверхнею розсіювання. Станція готується для однієї з країн Близького Сходу. Заводські випробування радар вже пройшов. Поки що проводяться всі підготовчі роботи, і ми розраховуємо, що в кінці квітня 2020, якщо не буде змін в обстановці через COVID-19, провести випробування на опромінення/розрізнення для інозамовника. Після цього, відкривається дорога на укладення контракту

Юрій Пащенко зазначив, що станція також розглядається в інтересах МО України, однак потребує певних змін під потреби вітчизняних військових. Наразі є технічне завдання на доопрацювання 90К6 для ЗСУ. Вже визначена робоча назва дослідно-конструкторської роботи.

РЛС 90К6 доопрацюють для Збройних Сил України

Станція 90К6Е вперше була презентована КП «Науково-виробничий комплекс «Іскра», що входить до складу ДК «Укроборонпром», в рамках виставки «Зброя та Безпека-2019». Це мобільний 3D радіолокатор кругового огляду з транзисторним передавачем, який призначений для виявлення цілей, що летять на низьких, середніх і великих висотах.

РЛС розроблена для використання в зенітних ракетних військах, як засіб видачі цілевказівок, а також як інформаційна ланка в підрозділах радіотехнічних військ Повітряних Сил. За своєю основою, ця РЛС є наступним поколінням парку станцій, що наразі перебувають на озброєнні.

Читати також:3D-радіолокатор 80К6Т від НВК «Іскра» готується до проведення випробувань (ВІДЕО)