Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

середа, 29 квітня 2020 р.

Укрспецекспорт відправив РЛС закордонному замовнику

29.04.20
Укрспецекспорт відправив РЛС закордонному замовнику

Державний спецекспортер – компанія «Укрспецекспорт», спільно з ТОВ «НВП «Аеротехніка-МЛТ» виконала зовнішньоекономічний контракт на постачання радіолокаційної техніки.

Про це повідомила пресслужба Державного концерну Укроборонпром.

Укрспецекспорт відправив РЛС закордонному замовнику

Нагадаємо, що у грудні 2019 року «Укрспецекспорт» поставив до Туреччини радіолокаційні станції MARS-L та П-180У виробництва приватної компанії НВП «Аеротехніка-МЛТ».

А на початку квітня цього року, компанія «Укрспецекспорт» достроково поставила Міністерству оборони України 37 бойових машин піхоти БМП-1 для потреб Збройних Сил України.

За результатами 2020 року Укроборонпром має наміри отримати від збройного експорту близько мільярда доларів США. Про це повідомив заступник гендиректора з маркетингу та збуту Михайло Морозов. Такого ефекту очікують в тому числі від реформи спецекспортерів, розпочатої наприкінці 2019 року. У результаті, за 3 роки, кількість держкомпаній-спецекспортерів буде зменшена і вони працюватимуть за принципом: «одна країна – один експортер».