![У ЗСУ відкрили Школу протитанкової артилерії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEhc3sSqZ0CLwIk9N6r3KpbXXQ23dsIicpa0oRBvMfHyZxEIpCNn9MsTNe5pzQvoxPI3pAAE0G7WMQzfjvOt5XrZx_wq9IeGux-O5TQff7OmPaXNrLU7DBBr7Rmguhx5uBIXyqe44no8OaE/s1600/578.webp)
Школу було сформовано на базі Школи підготовки фахівців протитанкових ракетних комплексів (ПТРК) – відтепер вона готуватиме курсантів для застосування всіх зразків протитанкового озброєння, якими оснащене вітчизняне військо, повідомляє пресслужба НАСВ.
Для підготовки у школі є всі необхідні зразки озброєння та військової техніки, а головне – сучасні інтерактивні тренажерні комплекси та висококваліфіковані досвідчені інструктори. Перші 20 курсантів уже розпочали на її базі фахову підготовку. Вишкіл кожного набору триватиме місяць та передбачатиме як надання теоретичних знань, так і практичних навичок, зокрема виконання бойових стрільб з озброєння, яке вони вивчатимуть.
![У ЗСУ відкрили Школу протитанкової артилерії](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEi0lFILmTmnjSfvHPvXhpSkCoM_OY9Orih4Auqa4tzNOS81_gBfZZjDKa8ddibWXtSNc_JDAPF_kExSwJnR6Z4hOGaDcKfEYtvNecRvX0WK-naqWiflr7R2iDLtwDoNWRyyJN5N_G0xPgk/s1600/atschool_19.jpg)
Як зазначив виконувач обов’язків начальника школи майор Микола Ханас, за результатами навчання курсанти отримуватимуть сертифікати першого кваліфікаційного рівня, що дозволятиме їм не лише професійно виконувати свої обов’язки, а й буде підставою для отримання ними відповідних грошових надбавок.