ЗСУ випробовують нову модифікацію танка Т-72

ЗСУ випробовують нову модифікацію танка Т-72

На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, фахівцями Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки проводяться випробування дослідного зразка модернізованого танка Т-72, що виготовлений для ЗС України.

Нагадаємо, що під час нещодавньої передачі Збройним Силам України модернізованих танків Т-72, військове командування повідомило про заплановані випробування нової модифікації танка від ДК «Укроборонпром» під позначенням Т-72АМТ, що була презентована у 2017 році.

Ukrainian Military Pages

Випробувальною бригадою інституту здійснюється перевірка основних тактико-технічних характеристик нової модифікації Т-72 в умовах, максимально наближених до реальної військової експлуатації, зазначають у Генеральному штабі ЗС України.

На дослідному зразку для використання високоточної зброї встановлений прилад нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами і нічний приціл з можливістю ведення вогню керованою ракетою. Танк оснащений комплектом сучасної цифрової радіостанції і супутниковою навігаційною системи, що дозволить більш ефективно застосовувати озброєння машини під час ведення бойових дій.

З огляду на збільшення маси, встановлено потужніший двигун, здійснена заміна елементів ходової частини та додана система відеопаркування для спрощення маневрування бойової машини. Для покращення захисту в ході бою, вдосконалено комплекс динамічного захисту та оновлена система протипожежного обладнання.

Випробування продовжуються, планується виконання стрільб із метою оцінки ефективності озброєння дослідного зразку, повідомляють у Державному науково-дослідному інституті випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки.

Далі буде.