![Українські Bayraktar TB2 здійснили тренувальні польоти](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiSlfsOKHUjFKWvvL7RXk5TOLHx_5TjViMhisfLVtIta-YY-zahPh7tXOIdB3r9DfajReF0UL0IEufZWtCicLk509bABfbZArodOunMjnKmiJEpRFJeVUxUaiwnXS73yQNGwMGKWFAWQCk/s1600/578.webp)
Про це повідомляє Український мілітарний портал.
Маршрут польоту одного з них можна було спостерігати на сервісах моніторингу повітряного простору. Політ розпочався близько 11-ї години та тривав дві години. Після зльоту у Старокостянтинові Хмельницької області, БпЛА здійснив політ до міста Ізяслав, звідки до селища Кунів, звідки до міста Здолбунів, Рівненській області.
Далі його політ тривав до селища Новосілки, а звідти вже траєкторія не була прямолінійною – ймовірно оператори відпрацьовували різноманітні навчальні завдання з маневрування. Близько 12:50 БпЛА здійснив посадку на аеродромі та виключив транспондери.
![Українські Bayraktar TB2 здійснили тренувальні польоти](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiwDZHNuUMmfSNamRKTr4FxJ6ZC6vxpN_cA0aHi0Jt88HSWtS2F9_K5w1nlB6UOh98zDc2SG_sD6Rx3NGNLCZmT3ESkppsG1uPwNaaPej5Uhl989UgAo73XPiwIkqGjBtgrGz3B6hUqkaM/s1600/Marshrut-polotu-BPLA-Bayraktar-TB2-19-travnya-2020-roku.jpg)
Читати також: Поставка турецьких тренувальних бомб у жовтні 2019-го