Топ ОПК – 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

пʼятниця, 15 травня 2020 р.

Ожилий «Маяк» поставив нову партію кулеметів для БТР-4

15.05.20
Маяк поставив нову партію кулеметів для БТР-4

Київський завод «Маяк» відвантажив чергові 5 кулеметів для БТР-4Е, що виготовляються на Харківському конструкторському бюро з машинобудування імені O. Морозова (ХКБМ).

Повідомляє пресслужба «Укроборонпрому» з посиланням на директора завода Віктора Кваса.

Відновлення виробництва всіх видів зброї на заводі «Маяк» триває. Ми вже повністю налагодили виготовлення кулеметів для бронетранспортерів і зараз поступово нарощуємо темпи їх виробництва. Два роки простою підприємства вдалися в знаки – багато станків вийшли з ладу або морально застаріли, частина взагалі була розкрадена чи зруйнована. Сьогодні ми наново відбудовуємо цехи та модернізуємо лінії. Найближчим часом плануємо запустити в роботу власний високоточний фрезерний станок ЧПУ виробництва заводу «Маяк»

Як відомо, ПАТ «Завод «Маяк» є співвиконавцем контракту 2016 року з постачання БТР-4Е для переозброєння 92-ї окремої механізованої бригади імені кошового отамана Івана Сірка. Розблокування та відновлення цього контракту дозволило стабілізувати роботу підприємства та повністю відновити виготовлення кулеметів КТ-7,62, а також інших видів зброї.