Баканов представив нового керівника «Альфи»

Баканов представив нового керівника Альфи

21 травня відбулося офіційне представлення нового керівника Центру спеціальних операцій «А» СБУ Сергія Дусика, якій раніше очолював відділ ЦСО «А» в Дніпропетровській області.

Голова Служби безпеки України Іван Баканов вручив йому службове посвідчення та привітав із призначенням. «Бажаю успіхів, але при цьому наголошую – у Вас тепер дуже відповідальна посада. Адже Ви повинні завжди бути напоготові, аби захистити країну в будь-який момент», – зазначив Іван Баканов.

На переконання Голови СБУ, дуже важливо, щоб новий керівник Центру спеціальних операцій «А» підтримував у колективі атмосферу поваги, взаємодії й патріотизму. Також він повинен своєчасно реагувати на потреби особового складу, аби співробітники Центру могли максимально сконцентруватися на виконанні своїх завдань.

Баканов представив нового керівника Альфи

Сергій Дусик подякував за привітання та пообіцяв докласти всіх зусиль, щоб діяльність ввіреного йому підрозділу була ще більш ефективною та корисною для держави.

Президент України призначив Сергія Дусика на посаду керівника Центру спеціальних операцій «А» своїм указом від 19 травня 2020 року.Використані джерела: Офіційний вебсайт Служби безпеки України