Топ ОПК - 2021: Щорічний рейтинг підприємств ОПК України

останнє оновлення 07.09.21 Щорічний рейтинг українських підприємств, які виробляють продукцію (надають послуги) військового та ...

понеділок, 22 червня 2020 р.

Очаківські «морські котики» пролетіли на парашутах 15 км та десантувались у тил ворога (ВІДЕО)

22.06.20
Очаківські морські котики пролетіли на парашутах 15 км та десантувались в тил ворога

У ході навчань, операторами 73-го морського центру спеціального призначення імені кошового отамана Антіна Головатого було відпрацьовано вивід у тил противника повітряним шляхом за допомогою парашутних систем типу «Крило».

«Оператори Сил спеціальних операцій відпрацьовували вивід групи в умовний тил противника способом HAHO (High Altitude High Opening) з висоти 4 кілометри, після чого на парашутних системах зі зброєю, засобами захисту та спорядженням пролетіли 15 кілометрів», – повідомляє пресслужба центру.

Зазначається, що в 73-му морському центрі спеціального призначення постійно проводяться навчання по виводу груп на великі дистанції, і 15 кілометрів не є кінцевою метою, оператори центру готуються до польотів на 20 та 30 кілометрів.

Під час польоту, для підтримання зв'язку між операторами в повітрі та для координації дій, використовуються радіостанції. Даний спосіб дозволяє приховано виводити розвідників в тил противника з повним екіпіруванням для подальшого виконання завдань в тилу ворога.