ЗіМ передав військовим відновлені танки «Булат»

ЗіМ передав військовим відновлені танки Булат

ДП «Завод імені В.О. Малишева», що входить до складу ДП «Укроборонпром», відвантажив замовнику чергову партію з двох відремонтованих і модернізованих танків БМ «Булат».

Таким чином, станом на липень 2020 року 50% державного контракту виконано підприємством з дотриманням обумовлених строків, повідомляє пресслужба концерну.

«Ми не лише провели заводський ремонт машин за технічним станом, але й встановили сучасне обладнання з покращеними характеристиками. Завдяки новій радіостанції та сучасним засобам навігації наші військові зможуть зручніше і оперативніше здійснювати координацію дій і зв’язок між екіпажем та командуванням. Сучасні прилади прицілювання та спостереження дадуть змогу краще контролювати ситуацію, зокрема, в нічний час доби», – повідомив генеральний директор ДП «Завод імені В.О. Малишева» (ЗіМ) Василь Крилас.

Повідомляється, що відновлені «Булати» успішно пройшли усі необхідні полігонні випробування. Зокрема, здолали відстань у 100 кілометрів, продемонструвавши відмінну роботу під час руху, показали гідні результати стрільб та інших полігонних тестувань. Після приймально-здавальних випробувань танки передано Міністерству оборони України.

ЗіМ передав військовим відновлені танки Булат

БМ «Булат» – глибока модернізація танка Т-64Б. Протягом останніх чотирьох років на ЗіМ відремонтували після пошкоджень у зоні ведення бойових дій на сході держави та передали до українського війська понад півсотні БМ «Булат».

Раніше повідомлялось, що танки БМ «Булат» у військах замінюються новою модифікацією «Т-64 зразка 2017 року», що на сьогодні найсучасніша у ЗС України, водночас «Булати» передаються на озброєння резервних військових частин української армії.