250 контрактників 1-ї танкової оселяться у нових гуртожитках

250 контрактників 1-ї танкової оселяться у нових гуртожитках

У 1-ї окремій танковій Сіверській бригаді оперативного командуванні «Північ» офіційно відкрили дві казарми поліпшеного планування для військовослужбовців контрактної служби.

Символічні ключі танкістам вручив ТВО командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Голоднюк. Стрічку перерізали командири двох танкових батальйонів, особовий склад яких і розміститься у нових кімнатах.

Будівництво житла для контрактників – це ще один важливий крок для покращення умов проходження служби у військах оперативного командування. Ми вже побудували такі казарми в 58, 26 та 72 бригадах. Сьогодні така нагода настала і для танкістів, – сказав командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Валерій Залужний. – Я вітаю особовий склад і впевнений, що проживання тут буде затишним та з комфортом. Адже для цього тут є всі умови.

Зараз будуть заселені два гуртожитки, в яких житимуть по 125 військовослужбовців, на стадії будівництва перебуває ще один. Чоловіків та жінок розселять в окремих блоках. Кімнати оснащені всіма необхідними меблями, на дві з них - окремий санвузол та душові. Кухня - на кожному поверсі й укомплектована технікою, є постійно гаряча та холодна вода. Кімнати побуту обладнані пральними та сушильними машинами.

250 контрактників 1-ї танкової оселяться у нових гуртожитках 250 контрактників 1-ї танкової оселяться у нових гуртожитках 250 контрактників 1-ї танкової оселяться у нових гуртожитках


Використані джерела: Пресцентр ОК «Північ»