![250 контрактників 1-ї танкової оселяться у нових гуртожитках](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEijvrdWJIUIMQxQZv0xUvSY0HexfV64PvdZrz2oWHnSIRiuDv8CoMCKBhir45Zv_2v1UvygRzg4H2kl_74O61K27H45PLd13Qd4SREnQU_B2c6hyZqUnKmSA8XvHzMppbv3ZfXFn3UBfF8/s1600/578.jpg)
Символічні ключі танкістам вручив ТВО командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Олександр Голоднюк. Стрічку перерізали командири двох танкових батальйонів, особовий склад яких і розміститься у нових кімнатах.
“
Будівництво житла для контрактників – це ще один важливий крок
для покращення умов проходження служби у військах оперативного
командування. Ми вже побудували такі казарми в 58, 26 та 72
бригадах. Сьогодні така нагода настала і для танкістів, – сказав
командувач військ ОК «Північ» генерал-майор Валерій Залужний. – Я
вітаю особовий склад і впевнений, що проживання тут буде затишним
та з комфортом. Адже для цього тут є всі умови.
Зараз будуть заселені два гуртожитки, в яких житимуть по 125 військовослужбовців, на стадії будівництва перебуває ще один. Чоловіків та жінок розселять в окремих блоках. Кімнати оснащені всіма необхідними меблями, на дві з них - окремий санвузол та душові. Кухня - на кожному поверсі й укомплектована технікою, є постійно гаряча та холодна вода. Кімнати побуту обладнані пральними та сушильними машинами.
Використані джерела: Пресцентр ОК «Північ»