Сержанти 58-ї бригади навчаються за системою «Orbital»

Orbital

У військово-тренувальній місії в рамках співпраці між оборонними відомствами України та Сполученого Королівства взяли участь майже півсотні військовослужбовців 58-ї окремої мотопіхотної бригади імені гетьмана Івана Виговського.

Інструктори з британської армії, більшість з яких має значний досвід участі в бойових операціях в Іраку і Афганістані, навчають військовослужбовців Збройних Сил України відповідно до вимог стандартів НАТО.

Підготовка майбутніх інструкторів проводиться за модулями, а кожна тема викладається двома мовами: українською та англійською. Навчальні модулі містять в собі теми для вдосконалення знань та навичок: вогнева підготовка, військова топографія, підготовка зі зв’язку, тактична медицина, інженерна та тактична підготовка.

Спільно з британськими колегами армійці 58-ї бригади навчатимуться майже до кінця серпня. Після закінчення такого вишколу сержанти отримають відповідні сертифікати та в подальшому зможуть проводити заняття з особовим складом уже в ролі інструкторів.

До слова, перед початком занять відповідно до карантинних заходів усі учасники пройшли тести на відсутність в організмі вірусу інфекції COVID-19.Служба зв’язків з громадськістю ОК «Північ»