![Польща передала Академії ДПСУ сучасні комп'ютери](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEh-6WiEwjGJQx8w2G07u-b2WEnVnWdbxrqsvmI2Xz0pZT4ywG2ol2Lq__c-_El7Oa2r28HPW1OyecrNIk6fEC60CN3TGlbzclRtJSTk4hfvSXXLvUNlbEbCHsSbN4o0fzaAoqxsaMXelKw/s1600/578.webp)
Комп'ютерну техніку передано у рамках проекту «Зміцнення Державної прикордонної служби України в сфері боротьби з транскордонною злочинністю» від Навчального центру імені Солдатів прикордонного корпусу Прикордонної варти м. Кентшин (Республіка Польща).
Представник Посольства України в Республіці Польща Руслан Краснопортко, 3 серпня 2020 року, передав комп'ютери ректору академії генерал-майору Олександру Луцькому. В академії зазначили, що українські прикордонники постійно відчувають підтримку польської сторони, адже питання безпеки кордонів є важливим для обох країн.
![Польща передала Академії ДПСУ сучасні комп'ютери](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEgBCaTZVrnVRS1rrdUfajDM7y7UT6-c4g-MDjr0eoP75je1vGvbRJhihr-OdrsT7wD6slCrXFHz_3pAALDIhCPXJhbPCV_AOj8DseS64Wt2CnDkHz04UqvB7Asy9piT2zUPdO7sLGGRZ2I/s1600/117126739_2738924116368018_3920857097368690695_n.jpg)